برگزاری اختتامیه جشنواره افسران فرهنگی در دیواندره

برگزاری اختتامیه جشنواره افسران فرهنگی در دیواندره

image570577

جشنواره منادیان وحدت شهرستان دیواندره شامگاه دیروز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

با حضور روسای ادارات و دانش آموزان شهرستان دیواندره عصر شنبه اختتامیه جشنواره افسران فرهنگی در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی برگزار گردید.

در این مراسم ابراهیم ملا زاده رئیس تبلیغات اسلامی دیواندره با اشاره به موضوع وحدت اسلامی گفت:این همایش  به مناسبت هفته وحدت در تمامی شهرستان های استان کردستان در حال برگزاری است و جشنواره نهایی در هفته وحدت در شهر سنندج برگزار می شود.

وی افزود:این همایش در محورهای مختلف از جمله انشاء نویسی و خوشنویسی در تمامی مقاطع تحصیلی با موضوع وحدت اسلامی برای دانش آموزان و نقاشی برای مهدها کودک ها برگزار شد که با استقبال خوبی مواجه گردید

و در نهایت بعد از اتمام مهلت مشخص برگه های توزیع شده در بین دانش آموزان ۷۰۰  برگ به دبیرخانه همایش ارسال گردید و دائری شد.

ملازاده در پایان اظهار داشت:همفکری و همکاری در بین دانش آموزان و خانواده ها در ارائه اثرها و همه گیر بودن آن از خصوصیات ویژه این جشنواره بود و در این میان باید از مدیران و والدین گرامی در توزیع و برگزاری بهتر این همایش تشکر می نمایم.

پارسا شیری، میلاد عزیزی و سرور فداکار مقام‌های اول تا سوم را در بخش خوشنویسی به دست آوردند و در نیز هستی عظمی، محمد خوبانی و میلاد مرادخانی در بخش انشاء رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.

در بخش نقاشی، یاسین رکابدار، محمد فرج‌زاده و ساکو احمدی به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.

در این اختتامیه  از ۲۲ نفر از شرکت‌کنندگان با هداء لوح و جوایزی تقدیر به عمل آمد.

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!